مرکز الکترونیک و رباتیک ردرونیک

مرکز الکترونیک و رباتیک ردرونیک مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش قطعات الکترونیک ، مخابرات و رباتیک در ایران است. گروه‏‏‌های مختلف قطعات مانند سنسورها ، آی سی ها ، ماژولهای مخابراتی ، ترانزیستورها ، انواع موتورهای دی سی ، استپ و سروو ، قطعات مکانیکی رباتها و … در این مرکز عرضه می‏‏‏‌شوند.

مرکز الکترونیک و رباتیک ردرونیک با در اختیار داشتن سهم عمده‏‌ای از بازار عرضه قطعات الکترونیک، مخابرات و رباتیک در ایران با تنوعی بسیار بالا از برندهای مختلف، در همراهی مشتریان در فرآیند خرید نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند.

کاربران و مشتریان مرکز الکترونیک و رباتیک ردرونیک می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت ردرونیک را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خریداری کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتریان مرکز الکترونیک و رباتیک ردرونیک است.

بخش آموزش و پروژه

مرکز الکترونیک و رباتیک ردرونیک همچنین دارای کادر فنی مجرب جهت انجام انواع پروژه های دانشجویی و تخصصی در زمینه الکترونیک و رباتیک می باشد. به راحتی می توانید با مراجعه به بخش سفارش پروژه در سایت ردرونیک ، پروژه مورد نظر خود را ثبت کنید و همچنین پروژه های آماده و انجام شده توسط مرکز را مشاهده نمایید.

در بخش آموزش سایت ردرونیک ویدیوها، مطالب و مقالات به روز علمی در خصوص الکترونیک و رباتیک جهت استفاده کاربران ارائه می شود.

همواره یکی از اولویت‌ های مرکز، تولید و ارائه محتوای فنی مورد نیاز کاربران با بالاترین استاندارد ها، برای تسهیل در فرایند پیش از خرید آنهاست. برای مرکز ردرونیک بسیار مهم است که کاربران آن، کالای تخصصی مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب کنند. این مرکز از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نمی‏‌کند. همواره در تلاش است تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.

مرکز الکترونیک و رباتیک ردرونیک با ارائه طیف گسترده‏‌ای از قطعات الکترونیک ، مخابرات و رباتیک و همچنین واردات قطعات خاص حرفه ای و صنعتی  در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با ارائه اطلاعات فنی مناسب در رابطه با قطعات از اولویت‏‌ های مرکز ردرونیک محسوب می‌شود.

طرح ‏‏‌های مشوق خرید همواره مورد توجه مشتریان بوده و مرکز ردرونیک نیز به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره تخفیف‏‌ های قابل توجهی را در قالب طرح‌ های مختلف مشوق خرید برای آنان در نظر می‏‏‌گیرد.

کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت ردرونیک و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ ترین موضوعات در مرکز الکترونیک ردرونیک بوده است و همه کارکنان فنی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند،تا با ارائه با‏کیفیت ‏‌ترین و به‏‌روز‏ترین سرویس ‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیند های بررسی، انتخاب و خرید کالا در وب سایت ردرونیک ، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مشتریان خود به ارمغان بیاورند.