عودت کالا

عودت کالا (حق انصراف، لغو سفارش‌ها)

لطفا قبل از عودت کالا شرایط و ضوابط خدمات پس از فروش کالا که قبل از خرید با آن توافق نموده‌ایم را مجدداً مطالعه نمایید تا از اتلاف وقت و مشکلات آتی جلوگیری بعمل آید.

گارانتی

گارانتی به این معنی است که توسط سازنده کالا یا شرکت خدمات  گارانتی، به همراه دفترچه شرایط  گارانتی ارائه‌شده باشد. مدت گارانتی و خدمات پس از فروش کلیه کالاهای عرضه‌شده در سایت برای هر کالا متفاوت بوده و در کنار قیمت این کالاها درج‌شده است (در صورت عدم درج موارد مذکور در این قسمت، گارانتی برای آن کالا وجود ندارد) چنانچه کالای خریداری‌شده دارای گارانتی باشد و دچار نقص فنی شود، خریدار می‌بایست طبق شرایط مندرج در کارت گارانتی نسبت به ارائه کالا و دریافت خدمات پس از فروش از شرکت گارانتی دهنده اقدام نماید.

به‌طورکلی کالاهای که در بسته‌بندی کارخانه یا سازنده خریداری می‌شود از قبیل مولتی مترها، هوویه، ابزارآلات یا تجهیزات دارای پلمپ شرکت سازنده طبق شرایط گارانتی شرکت سازنده شامل ضمانت می‌شوند.

آن دسته از کالا یا قطعات (نیمه‌هادی‌ها به‌ویژه) که به‌صورت آی‌سی، ماژول ارائه می‌شوند شامل  گارانتی نمی‌باشند.

مهلت بررسی کالای سفارشی با کالای دریافتی

عودت کالاهایی که دارای مغایرت ظاهری و اسمی هستند.

مهلت بررسی و تطبیق کالاهای موجود در برگ خرید با اقلام دریافتی ۴۸ ساعت است. در صورت وجود هرگونه مغایرت (نام کالا)، بدون باز کردن بسته پلاستیکی شفاف می‌توان در مهلت تعیین‌شده مغایرت قطعه ارسالی با قطعه سفارشی را به ما از طریق ایمیل اعلام نمایید و نسبت به مرجوع نمودن آن کمتر ۴۸ ساعت اقدام نمایید. کلیه هزینه‌های برگشت و ارسال مجدد کالا در این روش به عهده ردرونیک است.

توجه: لطفا هنگام برگشت کالا نسبت به بسته‌بندی مناسب دقت کامل را به عمل‌آورید.

ممکن است در برخی موارد تصویر سایت با محصول اصلی مغایرت جزئی داشته باشند. به همین دلیل معیار، مشخصات فنی و فیزیکی و برند محصول که در صفحه توضیحات نوشته‌شده، است.

در این‌گونه موارد مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل‌مشاهده است، مثل مشخصات درج‌شده روی بدنه، با توجه به اینکه کالا در بسته‌بندی شفاف ارسال می‌شود خواهشمند است به‌هیچ‌وجه درب بسته‌بندی باز نشود.

یکی از وظایف پرسنل ردرونیک تصویربرداری از قطعه شما به‌عنوان معیار تشخیص‌های بعدی است.

توجه: خواهشمند است نسبت به بسته بندی مناسب هنگام برگشت کالا دقت کامل را بعمل آورید درصورتیکه به کالا صدمه فیزیکی وارد شود قابلیت مرجوع کردن وجود نخواهد داشت.

عودت کالا یا قطعاتی که دارای اشکال فنی هستند.

وظیفه اصلی مجموعه ردرونیک تهیه اقلام باکیفیت و قیمت مناسب است لیکن استقبال خریداران از اقلام چینی و گرایش بیش از ۸۰ درصد بازار به این‌گونه اقلام موجب تهیه و توزیع یک سری از اقلام چینی هستیم البته چینی بودن یک آیتم به معنی بی‌کیفیت بودن آن نیست، لیکن درصورتی‌که به قطعات (های تک) نیاز دارید پیشنهاد اکید ما این است که فقط از اقلام اورجینال اروپایی یا آمریکایی استفاده نمایید، حال آنکه از اقلام چینی استفاده نمودید نمی‌توانید انتظار کیفیت مشابه اورجینال را داشته باشید و به این دلیل نمی‌توانید مرجوع نمایید.

 در غیر این صورت:

درصورتی‌که خریدار ادعای معیوب بودن کالای موردنظر را بنماید می‌بایست از طریق فرم عودت کالا و با تکمیل اطلاعات درخواستی قسمت فنی ردرونیک را مطلع نماید و نسبت به تحویل و ارسال کالا در بسته‌بندی مناسب حداکثر ظرف مدت ۴۸ ساعت اقدام نماید.

پس از تست کالا توسط متخصصین ردرونیک درصورتی‌که مشخص شود کالای موردنظر دارای مشکل است کالای موردنظر تعویض و به‌صورت رایگان برای مشتری ارسال خواهد شد، در غیر این صورت وجه آن به‌حساب مشتری واریز می‌گردد؛ اما درصورتی‌که کالای تست‌شده از نظر متخصصین ردرونیک سالم شناخته شود هزینه کارشناسی و تست آن (بسته به مدت‌زمانی که کارشناس فنی ردرونیک برای تست این قطعه وقت می‌گذارد) از خریدار دریافت خواهد شد.

  • توجه ۱: کالاهای دارای اشکال فنی یا ظاهری که در اثر استفاده نادرست مشتری ایجادشده باشد قابل بازگشت نیستند.
  • توجه ۲: در صورت بروز خرابی در هنگام بازگشت محصول، فروشگاه از پذیرش و رسیدگی معذور است، لذا بسته‌بندی مناسب محصول در هنگم بازگشت الزامی است.
  • توجه ۳: برای خریدهای بیش از یک عدد محصول، ابتدا یک نمونه از آن را تست کرده و در صورت بروز هرگونه اشکال یا مغایرت بدون تست باقی‌مانده ردرونیک را مطلع سازید.
  • توجه ۴: کالاهایی که به علت اشتباه خریدار از قبیل تغذیه با ولتاژ و یا جریان نامتناسب، عدم نصب صحیح، الکتریسیته ساکن، استفاده نادرست و از همه بیشتر اتصالات الکتریکی غیردقیق و غیره دچار اشکال می‌گردند به‌هیچ‌عنوان قابل تعویض نیست.
  • توجه ۵: با توجه به اینکه اقلام و قطعات حساس الکترونیکی از قبیل آی سی‌ها و نیمه‌هادی‌ها امکان تست آن‌ها وجود ندارد و اثبات آن‌ها غیرممکن است امکان بازگشت آن‌ها وجود ندارد، لذا خواهشمند است درصورتی‌که پروژه شما دارای اهمیت است حتماً از قطعات اورجینال استفاده نمایید.

پیشنهاد: توصیه می‌شود در مورد کالاهای ویژه و قیمت بالا در صورت تمایل قبل از خرید حتماً درخواست تست کلی بنمایید هزینه تست بین ۵ الی ۱۵ درصد قیمت پایه است و در این مرحله قبل از ارسال موقع تست کلی از مراحل فیلم تهیه و برای شما ارسال می‌شود.

 خواهشمند است دقت شود منظور از تست، آموزش راه‌اندازی قطعه یا کالا نیست.

منظور از تست، آزمایش فنی جزئیات نیست به‌طور مثال جهت تست برد رزبری پای فقط سیستم‌عامل روی آن نصب و به مونیتور نصب می‌شود، یا برای یک ماژول اگر پروژه آن در سایت تعریف‌شده باشد یا کد آردینو آن وجود داشته باشد تست ساده آن انجام می‌شود یا برای کوره القایی‌ها جریان و ولتاژ در مدار برقرار و برای یک‌لحظه عملکرد آن فیلم‌برداری و برای شما ارسال می‌شود.

*قوانین و مقررات مربوط به عودت کالا را به طور کامل مطالعه کردم و تمام شرایط را می‌پذیریم.